Zarezerwuj swój pokój

Wpisz w formularzu swoje dane oraz planowany termin pobytu, a recepcjonista sprawdzi dostępność danego pokoju w podanym terminie i skontaktuje się celem potwierdzenia rezerwacji.

ul. Kołodziejska 34, Kraków

REGULAMIN HOSTELU AVE ŁAGIWNIKI

 1. Doba hostelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 (istnieje możliwość wcześniejszego uzgodnienia godziny przyjazdu).
 2. W cenę noclegu wliczona jest pościel, ręcznik i dostęp do Internetu.
 3. Pokoje hostelowe wynajmuje się po przedłożeniu dowodu osobistego lub paszportu oraz po uregulowaniu zapłaty.
 4. W hostelu obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 07.00 rano. W tym czasie nie mogą przebywać na terenie hostelu osoby nie zameldowane.
 5. Zachowanie gości hostelu oraz przebywanie osób trzecich po wylegitymowaniu i za zgodą właściciela oraz nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Hostel może odmówić dalszego pobytu osobie, która narusza tę zasadę, nawet w trakcie trwania doby hostelowej.
 6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 7. Na terenie hostelu obowiązuje absolutny zakaz palenia. Palenie papierosów w budynkach hostelu podlega karze 200zł na pokrycie dodatkowych kosztów związanych z malowaniem, praniem poduszek, kołder, firan i zasłon oraz kosztów długotrwałego wietrzenia pomieszczeń.
 8. Zakazuje się wprowadzania zwierząt domowych bez zgody.
 9. Po wyprowadzeniu się i opuszczeniu pokoju należy zwrócić klucze do recepcji w godzinach urzędowania.
 10. Gość hostelowy ponosi materialną odpowiedzialność za uszkodzenie lub zniszczenie urządzeń hostelowych.
 11. Jakiekolwiek usterki w pokojach prosimy zgłaszać w recepcji w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych usterek i zniszczeń.
 12. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w pokoju.
 13. Przedmioty pozostawione w pokoju po jego opuszczeniu będą przechowywane przez 1   miesiąc.
 14. W dniu opuszczenia hostelu uprasza się o zdjęcie pościeli.
 15. Uprasza się o zachowanie porządku i czystości w pokojach oraz we wspólnych pomieszczeniach. Miły gościu zachowaj porządek i czystość,a szczególnie dbaj o czystość w łazienkach i kuchniach, gdyż są one w naszym hostelu wspólne.
 16. Za zgubienie kluczy lub konieczności interwencji obsługi hostelu w godzinach nocnych będzie pobierana opłata 100,00zł.
 17. Nie odpowiadamy za awarie i ich skutki niezależne od nas.