Zarezerwuj swój pokój

Wpisz w formularzu swoje dane oraz planowany termin pobytu, a recepcjonista sprawdzi dostępność danego pokoju w podanym terminie i skontaktuje się celem potwierdzenia rezerwacji.  ul. Kołodziejska 34, Kraków

  Jak dojechać do Hostelu AVE Łagiewniki

  Z dworca głównego PKP/PKS w Krakowie:

  • Tramwajem:
    nr 19 z przystanku Dworzec Główny Tunel (w podziemiach dworca) do przystanku Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, dalej ulicą Siostry Faustyny dojdziemy do skrzyżowania z ulicą Kołodziejską.
  • Taxi: Barbakan 96 91, Euro Taxi 96 64, Mega Taxi 96 25

  Z lotniska Kraków-Balice:

  • Samochodem – najbardziej komfortowy przejazd samochodem.
   Cena:
   od 1 – 3 osób 80 zł
  • Pociągiem – od głównego wejścia do terminala lotniska, bezpłatnym autobusem do stacji kolejki, a ze Stacji Kraków-Balice pociągiem do Dworca Głównego w Krakowie i dalej według opisu powyżej.

  Samochodem osobowym jadąc z Katowic, Warszawy lub Rzeszowa, najlepiej kierować się na południową obwodnicę Krakowa A-4 i skręcić w oznaczony zjazd na Łagiewniki. Jadąc od Zakopanego można również wjechać na obwodnicę ( kierunek Rzeszów) i dalej zjazdem na Łagiewniki. Z ulicy Herberta i Turowicza w ulicę Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia lub T. Połomskiego dotrzemy do ulicy Fredry i Siostry Faustyny.

  Od strony ulicy Zakopiańskiej należy skręcić na wysokości stacji Shell w ulicę Siostry Faustyny.

  Dojedziemy do skrzyżowania ulicy Siostry Faustyny i Kołodziejskiej.

  Autokarem, jak wyżej tylko należy skręcić w ulicę Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia lub T. Połomskiego na parking przy ulicy T. Motarskiego, a następnie tą ulicą dojdziemy do ulicy Kołodziejskiej.