Zarezerwuj swój pokój

Wpisz w formularzu swoje dane oraz planowany termin pobytu, a recepcjonista sprawdzi dostępność danego pokoju w podanym terminie i skontaktuje się celem potwierdzenia rezerwacji.  ul. Kołodziejska 34, Kraków

  Wycieczki

  WYCIECZKI Z KRAKOWA – AUSCHWITZ-BIRKENAU

  Auschwitz i Birkenau są najbardziej znanym miejscem kaźni na świecie. Naziści zabili około 1,5 miliona ludzi w szczególności narodowości żydowskiej, polskiej, rosyjskiej i innych. Zwiedzanie zaczyna się 50 minutowym filmem dokumentalnym, następnie przewodnicy pokażą Wam bloki więzienne, komory gazowe i krematorium. Po krótkiej przerwie wycieczkę kontynuujecie w Birkenau gdzie możecie zobaczyć główną bramę i widok na największy nazistowski obóz koncentracyjny. W 1979 roku Oświęcim-Brzezinka zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

  WYCIECZKI Z KRAKOWA – KOPALNIA SOLI W WIELICZCE

  Kopalnia soli w Wieliczce jest jedną z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Polsce. Jej unikalny charakter i piękno stworzyła natura i zdolności człowieka. Na przestrzeni wieków eksploatacji soli kopalnia przeistoczyła się w małe mistyczne i unikatowe podziemne miasto. Dwukilometrowa trasa zwiedzania zabiera cię po starodawnych szybach i maszynach górniczych, zagadkowych jeziorach solnych, rzeźbach oraz płaskorzeźbach, a także robiącej wrażenie komnacie Św. Kingi usytuowanej 101 m pod ziemią.

  Kopalnia soli w Wieliczce została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego (UNESCO) w 1978 roku.

  WYCIECZKI Z KRAKOWA – ZAKOPANE I TATRY

  Poznaj i pooddychaj świeżym powietrzem wraz z polskimi góralami. Z zatłoczonego miasta do starodawnej drewnianej architektury i majestatycznych górskich widoków. Wyjedziesz kolejką linowo-terenową na Gubałówkę, potem wolnym krokiem przejdziesz na Butorowy Wierch. Na dół zwiezie cię kolejka . Zwiedzisz centrum Zakopanego, cmentarz, Tatrzańskie muzeum oraz Jaszczurówkę. Po przerwie obiadowej odwiedzisz Krupówki, które są główną atrakcja turystyczną Zakopanego. W drodze powrotnej do Krakowa zobacz Chochołów, gdzie znajdują się unikalne XIX-wieczne, drewniane domy.

  WYCIECZKI Z KRAKOWA – ŚLADAMI JANA PAWŁA II

  Zabierzemy Cię w sentymentalną podróż na południe Polski. Przybliżymy historię pontyfikatu Jana Pawła II. Dowiesz się, jakim człowiekiem był, jaką filozofią się kierował i w jaki sposób bronił katolickich wartości. Odwiedzisz jego dom rodzinny w Wadowicach oraz Kalwarię Zebrzydowską – największą kalwarię w Europie. Zwiedzisz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, gdzie znajdują się relikty pierwszej Świętej Trzeciego Millenium – Siostry Faustyny Kowalskiej, kanonizowanej przez Jana Pawła II oraz Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”.

  WYCIECZKI Z KRAKOWA – CZĘSTOCHOWA

  Podążaj z pielgrzymką do przeżycia swojej religijności do centrum duchowego Polski. Odwiedź klasztor Paulinów na Jasnej Górze z cudownym obrazem Czarnej Madonny. Miejscem silnie związanym z papieżem Janem Pawłem II i przez lata znane jako silny symbol wiary Polaków.