Wpisz w formularzu swoje dane oraz planowany termin pobytu, a recepcjonista sprawdzi dostępność danego pokoju w podanym terminie i skontaktuje się celem potwierdzenia rezerwacji.
Wystrój kaplicy jest darem episkopatu Włoch. Głównym jej elementem jest tabernakulum w kształcie rozkwitającego kwiatu, symbolizujące prawdę, że Miłość Boża jest kwiatem, a miłosierdzie jej owocem. Nad nim znajduje się obraz Św. Faustyny z Dzienniczkiem oraz nastawa ołtarza nawiązująca wyglądem do otwartej księgi. Ołtarz, ambona i podstawa relikwiarza wykonana jest z jasnego trawertynu. W relikwiarzu w kształcie róży znajdują się relikwie Świętej. Ściany wyłożone są płytami z polskiego piaskowca. Uroczyste poświęcenie kaplicy przez kardynała Camillo Ruiniego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Włoch, nastąpiło 27 sierpnia 2005 roku.
Wystrój kaplicy jest darem Kościoła węgierskiego. W symboliczny sposób ukazuje tajemnicę obcowania świętych: mozaiki przedstawiają Jezusa Miłosiernego ze Świętą Faustyną oraz świętych, błogosławionych i bohaterów wiary z Polski, Węgier i innych krajów europejskich.
W relikwiarzu w kształcie prawej dłoni złożono relikwie św. Stefana, króla Węgrów. Na ścianach kaplicy są święta Kinga, trzymająca bryłę soli i męczennicy, którzy zginęli za wiarę. W tłumie postaci odnajdziemy św. Maksymiliana Kolbe, a także św. Stanisława z twarzą Jana Pawła II. Niewątpliwie kaplica węgierska zadziwia swym pięknem.
Wystrój kaplicy Matki Bożej Bolesnej jest darem Kościoła słowackiego. Ukazuje udział Maryi w tajemnicy życia, męki i zmartwychwstania Chrystusa. W centralnym miejscu kaplicy znajduje się Pieta, trawertynowy ołtarz, relikwiarz w kształcie zarysu mapy Słowacji oraz krzyż i ambona. Na ścianach umieszczono słowa z Magnificat ( wypowiedziane przez Maryję wkrótce po zwiastowaniu) w liturgicznych językach: starocerkiewno-słowiańskim, łacińskim, greckim i hebrajskim, o których przypominają Apostołowie Słowian, Patronowie Europy, święci Cyryl i Metody. Przeszklona ściana za ołtarzem przedstawia złożenie do grobu oraz zmartwychwstanie Pana Jezusa. Poświęcenie kaplicy odbyło się 19 kwietnia 2008 roku w dniu Narodowej Pielgrzymki Słowackiej przez biskupa Franciszka Tondrę.
Kaplica jest darem Kościoła obrządku grekokatolickiego. Obok ikonostasu z wizerunkiem Św. Andrzeja, patrona Kościoła Wschodniego znajduje się polichromia przedstawiająca przesłanie o dziejach Kościoła Ukraińskiego. Zawiera dziękczynienie za okupione krwią męczenników przetrwanie w okresie prześladowań i terroru XX wieku i za jego obecne odrodzenie.
Kaplica Św. Krzyża, skupia uwagę modlących się w niej skupia się na krzyżu i Męce Pańskiej. W wystroju kaplicy uczestniczyli wierni z Niemiec, dlatego w stosunku do niej używa się także nazwy „kaplica niemiecka”.
Stojąca obok Bazyliki znajduje się Kaplica Wieczystej Adoracji, która została wzniesiona jako pomnik wdzięczności Bogu za pontyfikat Jana Pawła II. W środku znajduje się ołtarz, dwa konfesjonały i mieści ona około 40 osób. Modlitwa adoracji odbywa się w ciszy, a w przypadku grupy z parafii może być prowadzona na głos, jednak należy zachować ciszę w godz. 23.00 – 23.30, 1.30 – 2.00 oraz 4.00 – 4.30.